De lavendel heeft een milde werking en is vooral geschikt voor de vette huid, maar ook voor de normale huid. Heerlijk van geur. Verrijkt met etherische oliën. De echte lavendelbloemetjes zorgen voor een scrub massage en extra verzorging van de huid. Een klassieker van de Traay.
250g | | € 5,45 | | € 2,18/100g | | € 4,50 excl. BTW |
minimale besteding € 10,00
€ 4,95 | GRATIS | Vervoerder | ||
---|---|---|---|---|
![]() | Nederland | tot € 60,- | vanaf € 60,- | DHL |
![]() | België | tot € 70,- | vanaf € 70,- | DHL/BPost |
![]() | Luxemburg | tot € 70,- | vanaf € 70,- | DHL/BPost |
![]() | Duitsland | tot € 70,- | vanaf € 70,- | DHL |
Voor betalingen werkt Cilou samen met de betaaldienst Pay.nl.
PayPal +3% transactiekosten
Ook mogelijk is betalen via een bankoverschrijving.
De lavendel heeft een milde werking en is vooral geschikt voor de vette huid, maar ook voor de normale huid. Heerlijk van geur. Verrijkt met etherische oliën. De echte lavendelbloemetjes zorgen voor een scrub massage en extra verzorging van de huid.
INCI[1]: Sodium Palmate*, Sodium Cocoate*, Aqua, Sodium Olivate*, Glycerin, Parfum, Lavandula Hybrida, Sodium Chloride, Butyrospermum Parkii, Rosmarinus Officinalis, Helianthus Annuus, D-Limonene, Linalool, CI 77007. |
*van biologische herkomst
[1]Voor de weergegeven informatie zijn wij afhankelijk van leveranciers. Raadpleeg voor gebruik altijd het etiket van het product.
- keurmerk
- biologisch